Квитки на автобус Дружківка – Луцьк

Список рейсів на завтра по напрямку Дружківка – Луцьк


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Дружківка – Луцьк ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Дружківка, розклад автобусів з м. Луцьк.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Луцьк — Дружківка.

Автобусні рейси Дружківка – Луцьк

Автобуси Дружківка – Луцьк відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 3 рейсів. Дістатися з міста Дружківка в місто Луцьк автобусом можна за 18 ч 45 мин. Відстань між містами становить 1088 км.

Вартість квитків на автобус Дружківка – Луцьк

В середньому ціна квитка становить 973 грн. Найдешевший квиток коштує 973 грн, а найдорожчий 973 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Дружківка – Луцьк

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 162 квитків Дружківка – Луцьк.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Дружківка і Луцьк займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Дружківка

В місті Дружківка знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Дружківка , що знаходится за адресою Дружківка .

Автостанції Луцьк

В місті Луцьк знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Луцьк , що знаходится за адресою вулиця Конякіна; будинок 39 .

Зведена інформація по напрямку Дружківка – Луцьк
Середня ціна квитка973 грн
Найдорожчий квиток973 грн
Найдешевший квиток973 грн
Найшвидший рейс18 ч 45 мин
Частота рейсів на день18
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день18
Перевізників на напрямку1
Місто Дружківка пов’язане з автостанціями584