Квитки на автобус Братіслава – Тімішоара

Список рейсів на завтра по напрямку Братіслава – Тімішоара


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Братіслава – Тімішоара ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Братіслава, розклад автобусів з м. Тімішоара.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Тімішоара — Братіслава.

Автобусні рейси Братіслава – Тімішоара

Автобуси Братіслава – Тімішоара відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 2 рейсів. Дістатися з міста Братіслава в місто Тімішоара автобусом можна за 8 ч 45 мин. Відстань між містами становить 490 км.

Вартість квитків на автобус Братіслава – Тімішоара

В середньому ціна квитка становить 3061 грн. Найдешевший квиток коштує 1542 грн, а найдорожчий 4580 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Братіслава – Тімішоара

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Братіслава – Тімішоара.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Братіслава і Тімішоара займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Братіслава

В місті Братіслава знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Млинська Ниви , що знаходится за адресою вулиця Ботова; будинок 31 .

Автостанції Тімішоара

В місті Тімішоара знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Тімішоара , що знаходится за адресою вулиця Тюдора Владимиреску; будинок 30 .

Зведена інформація по напрямку Братіслава – Тімішоара
Середня ціна квитка3061 грн
Найдорожчий квиток4580 грн
Найдешевший квиток1542 грн
Найшвидший рейс8 ч 45 мин
Частота рейсів на день18
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день18
Перевізників на напрямку2
Місто Братіслава пов’язане з автостанціями495