Квитки на автобус Бориспіль – Лодзь

Список рейсів на завтра по напрямку Бориспіль – Лодзь


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Бориспіль – Лодзь ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Бориспіль, розклад автобусів з м. Лодзь.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Лодзь — Бориспіль.

Автобусні рейси Бориспіль – Лодзь

Автобуси Бориспіль – Лодзь відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 16 рейсів. Дістатися з міста Бориспіль в місто Лодзь автобусом можна за 18 ч 10 мин. Відстань між містами становить 984 км.

Вартість квитків на автобус Бориспіль – Лодзь

В середньому ціна квитка становить 1129 грн. Найдешевший квиток коштує 1125 грн, а найдорожчий 1137 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Бориспіль – Лодзь

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 81 квитків Бориспіль – Лодзь.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Бориспіль і Лодзь займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Бориспіль

В місті Бориспіль знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Бориспіль , що знаходится за адресою вулиця Київський Шлях; будинок 76 .

Автостанції Лодзь

В місті Лодзь знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Каліська , що знаходится за адресою алея Влокняжі; будинок 227 .

Зведена інформація по напрямку Бориспіль – Лодзь
Середня ціна квитка1129 грн
Найдорожчий квиток1137 грн
Найдешевший квиток1125 грн
Найшвидший рейс18 ч 10 мин
Частота рейсів на день9
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день9
Перевізників на напрямку3
Місто Бориспіль пов’язане з автостанціями729