Квитки на автобус Бонн – Рівне

Список рейсів на завтра по напрямку Бонн – Рівне


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Бонн – Рівне ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Бонн, розклад автобусів з м. Рівне.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Рівне — Бонн.

Автобусні рейси Бонн – Рівне

Автобуси Бонн – Рівне відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 6 рейсів. Дістатися з міста Бонн в місто Рівне автобусом можна за 30 ч 15 мин. Відстань між містами становить 1618 км.

Вартість квитків на автобус Бонн – Рівне

В середньому ціна квитка становить 2685 грн. Найдешевший квиток коштує 2080 грн, а найдорожчий 3289 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Бонн – Рівне

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 171 квитків Бонн – Рівне.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Бонн і Рівне займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Бонн

В місті Бонн знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Бонн , що знаходится за адресою Bonn .

Автостанції Рівне

В місті Рівне знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 40 .

Зведена інформація по напрямку Бонн – Рівне
Середня ціна квитка2685 грн
Найдорожчий квиток3289 грн
Найдешевший квиток2080 грн
Найшвидший рейс30 ч 15 мин
Частота рейсів на день19
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день19
Перевізників на напрямку2
Місто Бонн пов’язане з автостанціями608