Квитки на автобус Бельсько-Бяла – Володимир-Волинський

Список рейсів на завтра по напрямку Бельсько-Бяла – Володимир-Волинський


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Бельсько-Бяла – Володимир-Волинський ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Бельсько-Бяла, розклад автобусів з м. Володимир-Волинський.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Володимир-Волинський — Бельсько-Бяла.

Автобусні рейси Бельсько-Бяла – Володимир-Волинський

Автобуси Бельсько-Бяла – Володимир-Волинський відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 13 рейсів. Дістатися з міста Бельсько-Бяла в місто Володимир-Волинський автобусом можна за 11 ч 0 мин. Відстань між містами становить 469 км.

Вартість квитків на автобус Бельсько-Бяла – Володимир-Волинський

В середньому ціна квитка становить 852 грн. Найдешевший квиток коштує 762 грн, а найдорожчий 941 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Бельсько-Бяла – Володимир-Волинський

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 180 квитків Бельсько-Бяла – Володимир-Волинський.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Бельсько-Бяла і Володимир-Волинський займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Бельсько-Бяла

В місті Бельсько-Бяла знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Бельсько-Бяла , що знаходится за адресою вулиця Варшавська; дім 7 .

Автостанції Володимир-Волинський

В місті Володимир-Волинський знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Володимир-Волинський , що знаходится за адресою вулиця Данила Галицького; будинок 14 .

Зведена інформація по напрямку Бельсько-Бяла – Володимир-Волинський
Середня ціна квитка852 грн
Найдорожчий квиток941 грн
Найдешевший квиток762 грн
Найшвидший рейс11 ч 0 мин
Частота рейсів на день20
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день20
Перевізників на напрямку1
Місто Бельсько-Бяла пов’язане з автостанціями717