Список рейсів з м. Звенигородка

Розклад автовокзалів і автостанцій Звенигородка

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Звенигородка. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Звенигородка - Кобиляки , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Звенигородка

В Звенигородка знаходиться 98 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Остановка Звенигородка в місті Звенигородка , яка знаходиться за адресою вулиця Шевченко; будинок 1А . У день вона обслуговує 198 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 54 інших населених пунктів в 2 країнах.

Перевізники Звенигородка

Автобусними перевезеннями з Звенигородка займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Габрієлян А.Х. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Баз 30 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Звенигородка

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 22 грн, а найдорожчий 1369. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Звенигородка

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Звенигородка і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Звенигородка
Кількість автостанцій в країні98
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста54
Найдешевший квиток22
Найдорожчий квиток1369
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни2
Найпопулярніший перевізникПідприємець Габрієлян А.Х.
Найпопулярніша автостанція в країніОстановка Звенигородка