Список рейсов из г. Дружківка

Список рейсов в г. Дружківка

Розклад автовокзалів і автостанцій Дружківка

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Дружківка. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Дружківка - Вугледар , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Дружківка

В Дружківка знаходиться 219 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Дружківка в місті Дружківка , яка знаходиться за адресою Дружківка . У день вона обслуговує 412 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 86 інших населених пунктів в 5 країнах.

Перевізники Дружківка

Автобусними перевезеннями з Дружківка займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Ковельська Атп , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Баз-25 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Дружківка

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 16 грн, а найдорожчий 2414. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Дружківка

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Дружківка і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Дружківка
Кількість автостанцій в країні219
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста86
Найдешевший квиток16
Найдорожчий квиток2414
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни5
Найпопулярніший перевізникКовельська Атп
Найпопулярніша автостанція в країніДружківка