Список рейсов из г. Чортків

Список рейсов в г. Чортків

Розклад автовокзалів і автостанцій Чортків

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Чортків. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Чортків - Болонья , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Чортків

В Чортків знаходиться 425 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Остановка Чортков в місті Чортків , яка знаходиться за адресою вулиця Копичинецька; будинок 22 . У день вона обслуговує 302 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 95 інших населених пунктів в 6 країнах.

Перевізники Чортків

Автобусними перевезеннями з Чортків займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Чортківське Атп-16142 , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Баз 24 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Чортків

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 17 грн, а найдорожчий 2400. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Чортків

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Чортків і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Чортків
Кількість автостанцій в країні425
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста95
Найдешевший квиток17
Найдорожчий квиток2400
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни6
Найпопулярніший перевізникЧортківське Атп-16142
Найпопулярніша автостанція в країніОстановка Чортков