Квитки на автобус Живець – Київ

Список рейсів на завтра по напрямку Живець – Київ


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Живець – Київ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Живець, розклад автобусів з м. Київ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Київ — Живець.

Автобусні рейси Живець – Київ

Автобуси Живець – Київ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 12 рейсів. Дістатися з міста Живець в місто Київ автобусом можна за 19 ч 15 мин. Відстань між містами становить 971 км.

Вартість квитків на автобус Живець – Київ

В середньому ціна квитка становить 1263 грн. Найдешевший квиток коштує 1143 грн, а найдорожчий 1382 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Живець – Київ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 2 квитків Живець – Київ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Живець і Київ займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Живець

В місті Живець знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це кутикула , що знаходится за адресою Живець .

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Зведена інформація по напрямку Живець – Київ
Середня ціна квитка1263 грн
Найдорожчий квиток1382 грн
Найдешевший квиток1143 грн
Найшвидший рейс19 ч 15 мин
Частота рейсів на день9
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день9
Перевізників на напрямку1
Місто Живець пов’язане з автостанціями145