Квитки на автобус Житомир – Слупск

Список рейсів на завтра по напрямку Житомир – Слупск


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Житомир – Слупськ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Житомир, розклад автобусів з м. Слупськ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Слупськ — Житомир.

Автобусні рейси Житомир – Слупськ

Автобуси Житомир – Слупськ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 47 рейсів. Дістатися з міста Житомир в місто Слупськ автобусом можна за 20 ч 0 мин. Відстань між містами становить 1102 км.

Вартість квитків на автобус Житомир – Слупськ

В середньому ціна квитка становить 1365 грн. Найдешевший квиток коштує 1219 грн, а найдорожчий 1514 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Житомир – Слупськ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 20 квитків Житомир – Слупськ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Житомир і Слупськ займається 9 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Житомир

В місті Житомир знаходиться 10 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 93 .

Автостанції Слупськ

В місті Слупськ знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Слупськ , що знаходится за адресою вулиця Гуго Коллонтая; будинок 15 .

Зведена інформація по напрямку Житомир – Слупськ
Середня ціна квитка1365 грн
Найдорожчий квиток1514 грн
Найдешевший квиток1219 грн
Найшвидший рейс20 ч 0 мин
Частота рейсів на день6
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день6
Перевізників на напрямку9
Місто Житомир пов’язане з автостанціями2074