Квитки на автобус Житомир – Салерно

Список рейсів на завтра по напрямку Житомир – Салерно


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Житомир – Салерно ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Житомир, розклад автобусів з м. Салерно.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Салерно — Житомир.

Автобусні рейси Житомир – Салерно

Автобуси Житомир – Салерно відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 5 рейсів. Дістатися з міста Житомир в місто Салерно автобусом можна за 36 ч 10 мин. Відстань між містами становить 1821 км.

Вартість квитків на автобус Житомир – Салерно

В середньому ціна квитка становить 2893 грн. Найдешевший квиток коштує 2780 грн, а найдорожчий 3055 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Житомир – Салерно

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Житомир – Салерно.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Житомир і Салерно займається 4 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Житомир

В місті Житомир знаходиться 10 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 93 .

Автостанції Салерно

В місті Салерно знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Салерно , що знаходится за адресою площа Конкордіа .

Зведена інформація по напрямку Житомир – Салерно
Середня ціна квитка2893 грн
Найдорожчий квиток3055 грн
Найдешевший квиток2780 грн
Найшвидший рейс36 ч 10 мин
Частота рейсів на день18
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день18
Перевізників на напрямку4
Місто Житомир пов’язане з автостанціями2074