Квитки на автобус Заліщики – Вроцлав

Список рейсів на завтра по напрямку Заліщики – Вроцлав


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Заліщики – Вроцлав ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Заліщики, розклад автобусів з м. Вроцлав.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Вроцлав — Заліщики.

Автобусні рейси Заліщики – Вроцлав

Автобуси Заліщики – Вроцлав відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Заліщики в місто Вроцлав автобусом можна за 16 ч 0 мин. Відстань між містами становить 817 км.

Вартість квитків на автобус Заліщики – Вроцлав

В середньому ціна квитка становить 900 грн. Найдешевший квиток коштує 900 грн, а найдорожчий 900 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Заліщики – Вроцлав

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 108 квитків Заліщики – Вроцлав.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Заліщики і Вроцлав займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Заліщики

В місті Заліщики знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Заліщики , що знаходится за адресою вулиця Стефаника; будинок 13 .

Автостанції Вроцлав

В місті Вроцлав знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Вроцлав , що знаходится за адресою вулиця Суха; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Заліщики – Вроцлав
Середня ціна квитка900 грн
Найдорожчий квиток900 грн
Найдешевший квиток900 грн
Найшвидший рейс16 ч 0 мин
Частота рейсів на день12
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день12
Перевізників на напрямку1
Місто Заліщики пов’язане з автостанціями85