Квитки на автобус Южноукраїнськ – Жешув

Список рейсів на завтра по напрямку Южноукраїнськ – Жешув


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Южноукраїнськ – Ряшів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Южноукраїнськ, розклад автобусів з м. Ряшів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Ряшів — Южноукраїнськ.

Автобусні рейси Южноукраїнськ – Ряшів

Автобуси Южноукраїнськ – Ряшів відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 21 рейсів. Дістатися з міста Южноукраїнськ в місто Ряшів автобусом можна за 0 ч 10 мин. Відстань між містами становить 856 км.

Вартість квитків на автобус Южноукраїнськ – Ряшів

В середньому ціна квитка становить 1053 грн. Найдешевший квиток коштує 976 грн, а найдорожчий 1204 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Южноукраїнськ – Ряшів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 81 квитків Южноукраїнськ – Ряшів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Южноукраїнськ і Ряшів займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Южноукраїнськ

В місті Южноукраїнськ знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Южноукраїнськ , що знаходится за адресою вулиця Дружби Народів; будинок 27 .

Автостанції Ряшів

В місті Ряшів знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Жешув , що знаходится за адресою вулиця Артура Гроттгера; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Южноукраїнськ – Ряшів
Середня ціна квитка1053 грн
Найдорожчий квиток1204 грн
Найдешевший квиток976 грн
Найшвидший рейс0 ч 10 мин
Частота рейсів на день9
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день9
Перевізників на напрямку3
Місто Южноукраїнськ пов’язане з автостанціями683