Квитки на автобус Яремче – Умань

Список рейсів на завтра по напрямку Яремче – Умань


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Яремче – Умань ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Яремче, розклад автобусів з м. Умань.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Умань — Яремче.

Автобусні рейси Яремче – Умань

Автобуси Яремче – Умань відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 2 рейсів. Дістатися з міста Яремче в місто Умань автобусом можна за 16 ч 20 мин. Відстань між містами становить 501 км.

Вартість квитків на автобус Яремче – Умань

В середньому ціна квитка становить 840 грн. Найдешевший квиток коштує 840 грн, а найдорожчий 840 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Яремче – Умань

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Яремче – Умань.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Яремче і Умань займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Яремче

В місті Яремче знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Яремче , що знаходится за адресою вулиця Свободи; будинок 234 .

Автостанції Умань

В місті Умань знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Умань , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Яремче – Умань
Середня ціна квитка840 грн
Найдорожчий квиток840 грн
Найдешевший квиток840 грн
Найшвидший рейс16 ч 20 мин
Частота рейсів на день5
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день5
Перевізників на напрямку1
Місто Яремче пов’язане з автостанціями313