Квитки на автобус Вроцлав – Южноукраїнськ

Список рейсів на завтра по напрямку Вроцлав – Южноукраїнськ


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Вроцлав – Южноукраїнськ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Вроцлав, розклад автобусів з м. Южноукраїнськ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Южноукраїнськ — Вроцлав.

Автобусні рейси Вроцлав – Южноукраїнськ

Автобуси Вроцлав – Южноукраїнськ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 52 рейсів. Дістатися з міста Вроцлав в місто Южноукраїнськ автобусом можна за 22 ч 45 мин. Відстань між містами становить 1300 км.

Вартість квитків на автобус Вроцлав – Южноукраїнськ

В середньому ціна квитка становить 1111 грн. Найдешевший квиток коштує 983 грн, а найдорожчий 1255 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Вроцлав – Южноукраїнськ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 18 квитків Вроцлав – Южноукраїнськ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Вроцлав і Южноукраїнськ займається 6 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Вроцлав

В місті Вроцлав знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Вроцлав , що знаходится за адресою вулиця Суха; будинок 1 .

Автостанції Южноукраїнськ

В місті Южноукраїнськ знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Южноукраїнськ , що знаходится за адресою вулиця Дружби Народів; будинок 27 .

Зведена інформація по напрямку Вроцлав – Южноукраїнськ
Середня ціна квитка1111 грн
Найдорожчий квиток1255 грн
Найдешевший квиток983 грн
Найшвидший рейс22 ч 45 мин
Частота рейсів на день13
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день13
Перевізників на напрямку6
Місто Вроцлав пов’язане з автостанціями1313