Квитки на автобус Тернопіль – Немирів

Список рейсів на завтра по напрямку Тернопіль – Немирів


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Тернопіль – Немирів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Тернопіль, розклад автобусів з м. Немирів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Немирів — Тернопіль.

Автобусні рейси Тернопіль – Немирів

Автобуси Тернопіль – Немирів відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 21 рейсів. Дістатися з міста Тернопіль в місто Немирів автобусом можна за 5 ч 20 мин. Відстань між містами становить 293 км.

Вартість квитків на автобус Тернопіль – Немирів

В середньому ціна квитка становить 376 грн. Найдешевший квиток коштує 350 грн, а найдорожчий 405 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Тернопіль – Немирів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 63 квитків Тернопіль – Немирів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Тернопіль і Немирів займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Тернопіль

В місті Тернопіль знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Анатолія Живова; дім 7 .

Автостанції Немирів

В місті Немирів знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Немирів , що знаходится за адресою вулиця Горького; будинок 10 .

Зведена інформація по напрямку Тернопіль – Немирів
Середня ціна квитка376 грн
Найдорожчий квиток405 грн
Найдешевший квиток350 грн
Найшвидший рейс5 ч 20 мин
Частота рейсів на день7
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день7
Перевізників на напрямку3
Місто Тернопіль пов’язане з автостанціями1838