Квитки на автобус Щецин – Запоріжжя

Список рейсів на завтра по напрямку Щецин – Запоріжжя


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Щецин – Запоріжжя ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Щецин, розклад автобусів з м. Запоріжжя.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Запоріжжя — Щецин.

Автобусні рейси Щецин – Запоріжжя

Автобуси Щецин – Запоріжжя відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 27 рейсів. Дістатися з міста Щецин в місто Запоріжжя автобусом можна за 39 ч 40 мин. Відстань між містами становить 1893 км.

Вартість квитків на автобус Щецин – Запоріжжя

В середньому ціна квитка становить 1811 грн. Найдешевший квиток коштує 1585 грн, а найдорожчий 2034 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Щецин – Запоріжжя

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 144 квитків Щецин – Запоріжжя.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Щецин і Запоріжжя займається 6 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Щецин

В місті Щецин знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Щецін , що знаходится за адресою площа Гродницький; будинок 1 .

Автостанції Запоріжжя

В місті Запоріжжя знаходиться 23 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою проспект Соборний; будинок 20 .

Зведена інформація по напрямку Щецин – Запоріжжя
Середня ціна квитка1811 грн
Найдорожчий квиток2034 грн
Найдешевший квиток1585 грн
Найшвидший рейс39 ч 40 мин
Частота рейсів на день16
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день16
Перевізників на напрямку6
Місто Щецин пов’язане з автостанціями857