Квитки на автобус Свідніца – Вінниця

Список рейсів на завтра по напрямку Свідніца – Вінниця


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Свідніца – Вінниця ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Свідніца, розклад автобусів з м. Вінниця.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Вінниця — Свідніца.

Автобусні рейси Свідніца – Вінниця

Автобуси Свідніца – Вінниця відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 8 рейсів. Дістатися з міста Свідніца в місто Вінниця автобусом можна за 18 ч 30 мин. Відстань між містами становить 1050 км.

Вартість квитків на автобус Свідніца – Вінниця

В середньому ціна квитка становить 950 грн. Найдешевший квиток коштує 950 грн, а найдорожчий 950 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Свідніца – Вінниця

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 4 квитків Свідніца – Вінниця.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Свідніца і Вінниця займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Свідніца

В місті Свідніца знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Свидниця , що знаходится за адресою вулиця Колеева .

Автостанції Вінниця

В місті Вінниця знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 8 .

Зведена інформація по напрямку Свідніца – Вінниця
Середня ціна квитка950 грн
Найдорожчий квиток950 грн
Найдешевший квиток950 грн
Найшвидший рейс18 ч 30 мин
Частота рейсів на день13
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день13
Перевізників на напрямку1
Місто Свідніца пов’язане з автостанціями159