Квитки на автобус Стрий – Удіне

Список рейсів на завтра по напрямку Стрий – Удіне


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Стрий – Удіне ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Стрий, розклад автобусів з м. Удіне.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Удіне — Стрий.

Автобусні рейси Стрий – Удіне

Автобуси Стрий – Удіне відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 1 рейсів. Дістатися з міста Стрий в місто Удіне автобусом можна за 15 ч 20 мин. Відстань між містами становить 1043 км.

Вартість квитків на автобус Стрий – Удіне

В середньому ціна квитка становить 1879 грн. Найдешевший квиток коштує 1879 грн, а найдорожчий 1879 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Стрий – Удіне

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 180 квитків Стрий – Удіне.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Стрий і Удіне займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Стрий

В місті Стрий знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Стрий , що знаходится за адресою вулиця Вокзальна; будинок 7Б .

Автостанції Удіне

В місті Удіне знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Удіне , що знаходится за адресою вулиця Європа Юніта; будинок 16 .

Зведена інформація по напрямку Стрий – Удіне
Середня ціна квитка1879 грн
Найдорожчий квиток1879 грн
Найдешевший квиток1879 грн
Найшвидший рейс15 ч 20 мин
Частота рейсів на день20
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день20
Перевізників на напрямку1
Місто Стрий пов’язане з автостанціями640