Квитки на автобус Стрий – Трієст

Список рейсів на завтра по напрямку Стрий – Трієст


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Стрий – Трієст ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Стрий, розклад автобусів з м. Трієст.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Трієст — Стрий.

Автобусні рейси Стрий – Трієст

Автобуси Стрий – Трієст відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в четвер. У тиждень виходить близько 1 рейсів. Дістатися з міста Стрий в місто Трієст автобусом можна за 18 ч 50 мин. Відстань між містами становить 1026 км.

Вартість квитків на автобус Стрий – Трієст

В середньому ціна квитка становить 2480 грн. Найдешевший квиток коштує 2480 грн, а найдорожчий 2480 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Стрий – Трієст

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 90 квитків Стрий – Трієст.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Стрий і Трієст займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Стрий

В місті Стрий знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Стрий , що знаходится за адресою вулиця Вокзальна; будинок 7Б .

Автостанції Трієст

В місті Трієст знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Trieste , що знаходится за адресою Trieste .

Зведена інформація по напрямку Стрий – Трієст
Середня ціна квитка2480 грн
Найдорожчий квиток2480 грн
Найдешевший квиток2480 грн
Найшвидший рейс18 ч 50 мин
Частота рейсів на день10
Піковий деньв четвер
Продаваних квитків в день10
Перевізників на напрямку1
Місто Стрий пов’язане з автостанціями640