Квитки на автобус Слов'янськ – Покровськ

Список рейсів на завтра по напрямку Слов'янськ – Покровськ


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Слов'янськ – Покровськ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Слов'янськ, розклад автобусів з м. Покровськ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Покровськ — Слов'янськ.

Автобусні рейси Слов'янськ – Покровськ

Автобуси Слов'янськ – Покровськ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 186 рейсів. Дістатися з міста Слов'янськ в місто Покровськ автобусом можна за 2 ч 20 мин. Відстань між містами становить 85 км.

Вартість квитків на автобус Слов'янськ – Покровськ

В середньому ціна квитка становить 164 грн. Найдешевший квиток коштує 136 грн, а найдорожчий 212 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Слов'янськ – Покровськ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 5 квитків Слов'янськ – Покровськ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Слов'янськ і Покровськ займається 17 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Слов'янськ

В місті Слов'янськ знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Слов'янськ , що знаходится за адресою Слов'янськ .

Автостанції Покровськ

В місті Покровськ знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Покровск , що знаходится за адресою Покровск .

Зведена інформація по напрямку Слов'янськ – Покровськ
Середня ціна квитка164 грн
Найдорожчий квиток212 грн
Найдешевший квиток136 грн
Найшвидший рейс2 ч 20 мин
Частота рейсів на день6
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день6
Перевізників на напрямку17
Місто Слов'янськ пов’язане з автостанціями690