Квитки на автобус Славута – Жешув

Список рейсів на завтра по напрямку Славута – Жешув


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Славута – Ряшів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Славута, розклад автобусів з м. Ряшів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Ряшів — Славута.

Автобусні рейси Славута – Ряшів

Автобуси Славута – Ряшів відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в середу. У тиждень виходить близько 12 рейсів. Дістатися з міста Славута в місто Ряшів автобусом можна за 12 ч 50 мин. Відстань між містами становить 416 км.

Вартість квитків на автобус Славута – Ряшів

В середньому ціна квитка становить 811 грн. Найдешевший квиток коштує 700 грн, а найдорожчий 977 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Славута – Ряшів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 126 квитків Славута – Ряшів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Славута і Ряшів займається 4 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Славута

В місті Славута знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Славутський , що знаходится за адресою вулиця площа Шевченка; будинок 13 .

Автостанції Ряшів

В місті Ряшів знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Жешув , що знаходится за адресою вулиця Артура Гроттгера; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Славута – Ряшів
Середня ціна квитка811 грн
Найдорожчий квиток977 грн
Найдешевший квиток700 грн
Найшвидший рейс12 ч 50 мин
Частота рейсів на день14
Піковий деньв середу
Продаваних квитків в день14
Перевізників на напрямку4
Місто Славута пов’язане з автостанціями485