Квитки на автобус Салерно – Харків

Список рейсів на завтра по напрямку Салерно – Харків


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Салерно – Харків ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Салерно, розклад автобусів з м. Харків.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Харків — Салерно.

Автобусні рейси Салерно – Харків

Автобуси Салерно – Харків відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 4 рейсів. Дістатися з міста Салерно в місто Харків автобусом можна за 48 ч 25 мин. Відстань між містами становить 2352 км.

Вартість квитків на автобус Салерно – Харків

В середньому ціна квитка становить 3816 грн. Найдешевший квиток коштує 3057 грн, а найдорожчий 4575 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Салерно – Харків

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 153 квитків Салерно – Харків.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Салерно і Харків займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Салерно

В місті Салерно знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал «Salerno» , що знаходится за адресою площа Конкордіа .

Автостанції Харків

В місті Харків знаходиться 31 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Привокзальна , що знаходится за адресою вулиця Євгена Котляра; будинок 11 .

Зведена інформація по напрямку Салерно – Харків
Середня ціна квитка3816 грн
Найдорожчий квиток4575 грн
Найдешевший квиток3057 грн
Найшвидший рейс48 ч 25 мин
Частота рейсів на день17
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день17
Перевізників на напрямку2
Місто Салерно пов’язане з автостанціями557