Квитки на автобус Рим – Вінниця

Список рейсів на завтра по напрямку Рим – Вінниця


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Рим – Вінниця ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Рим, розклад автобусів з м. Вінниця.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Вінниця — Рим.

Автобусні рейси Рим – Вінниця

Автобуси Рим – Вінниця відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 5 рейсів. Дістатися з міста Рим в місто Вінниця автобусом можна за 31 ч 55 мин. Відстань між містами становить 1780 км.

Вартість квитків на автобус Рим – Вінниця

В середньому ціна квитка становить 2978 грн. Найдешевший квиток коштує 2502 грн, а найдорожчий 3696 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Рим – Вінниця

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Рим – Вінниця.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Рим і Вінниця займається 4 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Рим

В місті Рим знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Рим , що знаходится за адресою Rome .

Автостанції Вінниця

В місті Вінниця знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 8 .

Зведена інформація по напрямку Рим – Вінниця
Середня ціна квитка2978 грн
Найдорожчий квиток3696 грн
Найдешевший квиток2502 грн
Найшвидший рейс31 ч 55 мин
Частота рейсів на день6
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день6
Перевізників на напрямку4
Місто Рим пов’язане з автостанціями708