Квитки на автобус Рівне – Корець

Список рейсів на завтра по напрямку Рівне – Корець


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Рівне – Корець ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Рівне, розклад автобусів з м. Корець.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Корець — Рівне.

Автобусні рейси Рівне – Корець

Автобуси Рівне – Корець відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 354 рейсів. Дістатися з міста Рівне в місто Корець автобусом можна за 1 ч 5 мин. Відстань між містами становить 73 км.

Вартість квитків на автобус Рівне – Корець

В середньому ціна квитка становить 77 грн. Найдешевший квиток коштує 68 грн, а найдорожчий 85 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Рівне – Корець

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 2 квитків Рівне – Корець.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Рівне і Корець займається 6 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Рівне

В місті Рівне знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 40 .

Автостанції Корець

В місті Корець знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Корець , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 115А .

Зведена інформація по напрямку Рівне – Корець
Середня ціна квитка77 грн
Найдорожчий квиток85 грн
Найдешевший квиток68 грн
Найшвидший рейс1 ч 5 мин
Частота рейсів на день7
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день7
Перевізників на напрямку6
Місто Рівне пов’язане з автостанціями1832