Квитки на автобус Рівне – Галич

Список рейсів на завтра по напрямку Рівне – Галич


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Рівне – Галич ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Рівне, розклад автобусів з м. Галич.

Автобусні рейси Рівне – Галич

Автобуси Рівне – Галич відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Рівне в місто Галич автобусом можна за 8 ч 10 мин. Відстань між містами становить 240 км.

Вартість квитків на автобус Рівне – Галич

В середньому ціна квитка становить 296 грн. Найдешевший квиток коштує 296 грн, а найдорожчий 296 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Рівне – Галич

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 54 квитків Рівне – Галич.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Рівне і Галич займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Рівне

В місті Рівне знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 40 .

Автостанції Галич

В місті Галич знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Галич , що знаходится за адресою Галич .

Зведена інформація по напрямку Рівне – Галич
Середня ціна квитка296 грн
Найдорожчий квиток296 грн
Найдешевший квиток296 грн
Найшвидший рейс8 ч 10 мин
Частота рейсів на день6
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день6
Перевізників на напрямку1
Місто Рівне пов’язане з автостанціями1832