Квитки на автобус Регенсбург – Харків

Список рейсів на завтра по напрямку Регенсбург – Харків


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Регенсбург – Харків ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Регенсбург, розклад автобусів з м. Харків.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Харків — Регенсбург.

Автобусні рейси Регенсбург – Харків

Автобуси Регенсбург – Харків відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 4 рейсів. Дістатися з міста Регенсбург в місто Харків автобусом можна за 36 ч 40 мин. Відстань між містами становить 2085 км.

Вартість квитків на автобус Регенсбург – Харків

В середньому ціна квитка становить 2899 грн. Найдешевший квиток коштує 2100 грн, а найдорожчий 3697 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Регенсбург – Харків

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 6 квитків Регенсбург – Харків.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Регенсбург і Харків займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Регенсбург

В місті Регенсбург знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Залізничний вокзал Регенсбург , що знаходится за адресою Банхофштрассе 18 .

Автостанції Харків

В місті Харків знаходиться 31 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Привокзальна , що знаходится за адресою вулиця Євгена Котляра; будинок 11 .

Зведена інформація по напрямку Регенсбург – Харків
Середня ціна квитка2899 грн
Найдорожчий квиток3697 грн
Найдешевший квиток2100 грн
Найшвидший рейс36 ч 40 мин
Частота рейсів на день13
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день13
Перевізників на напрямку2
Місто Регенсбург пов’язане з автостанціями330