Квитки на автобус Радом – Золотоноша

Список рейсів на завтра по напрямку Радом – Золотоноша


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Радом – Золотоноша ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Радом, розклад автобусів з м. Золотоноша.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Золотоноша — Радом.

Автобусні рейси Радом – Золотоноша

Автобуси Радом – Золотоноша відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 3 рейсів. Дістатися з міста Радом в місто Золотоноша автобусом можна за 20 ч 20 мин. Відстань між містами становить 954 км.

Вартість квитків на автобус Радом – Золотоноша

В середньому ціна квитка становить 1100 грн. Найдешевший квиток коштує 1100 грн, а найдорожчий 1100 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Радом – Золотоноша

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 108 квитків Радом – Золотоноша.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Радом і Золотоноша займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Радом

В місті Радом знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Радом , що знаходится за адресою вулиця Владислава Білина-Пражмовського; будинок 8 .

Автостанції Золотоноша

В місті Золотоноша знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Золотоноша , що знаходится за адресою вулиця Шевченко; будинок 12 .

Зведена інформація по напрямку Радом – Золотоноша
Середня ціна квитка1100 грн
Найдорожчий квиток1100 грн
Найдешевший квиток1100 грн
Найшвидший рейс20 ч 20 мин
Частота рейсів на день12
Піковий деньв понеділок
Продаваних квитків в день12
Перевізників на напрямку1
Місто Радом пов’язане з автостанціями1092