Квитки на автобус Радом – Київ

Список рейсів на завтра по напрямку Радом – Київ


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Радом – Київ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Радом, розклад автобусів з м. Київ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Київ — Радом.

Автобусні рейси Радом – Київ

Автобуси Радом – Київ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 39 рейсів. Дістатися з міста Радом в місто Київ автобусом можна за 11 ч 25 мин. Відстань між містами становить 795 км.

Вартість квитків на автобус Радом – Київ

В середньому ціна квитка становить 757 грн. Найдешевший квиток коштує 596 грн, а найдорожчий 879 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Радом – Київ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 425 квитків Радом – Київ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Радом і Київ займається 8 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Радом

В місті Радом знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Радом , що знаходится за адресою вулиця Владислава Білина-Пражмовського; будинок 8 .

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Зведена інформація по напрямку Радом – Київ
Середня ціна квитка757 грн
Найдорожчий квиток879 грн
Найдешевший квиток596 грн
Найшвидший рейс11 ч 25 мин
Частота рейсів на день16
Піковий деньв понеділок
Продаваних квитків в день16
Перевізників на напрямку8
Місто Радом пов’язане з автостанціями1092