Квитки на автобус Полтава – Тарнув

Список рейсів на завтра по напрямку Полтава – Тарнув


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Полтава – Тарнув ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Полтава, розклад автобусів з м. Тарнув.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Тарнув — Полтава.

Автобусні рейси Полтава – Тарнув

Автобуси Полтава – Тарнув відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Полтава в місто Тарнув автобусом можна за 23 ч 40 мин. Відстань між містами становить 1165 км.

Вартість квитків на автобус Полтава – Тарнув

В середньому ціна квитка становить 1341 грн. Найдешевший квиток коштує 1341 грн, а найдорожчий 1341 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Полтава – Тарнув

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 162 квитків Полтава – Тарнув.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Полтава і Тарнув займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Полтава

В місті Полтава знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Полтава , що знаходится за адресою вулиця Великотирнівська; дім 7 .

Автостанції Тарнув

В місті Тарнув знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Тарнув , що знаходится за адресою вулиця Дворцова; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Полтава – Тарнув
Середня ціна квитка1341 грн
Найдорожчий квиток1341 грн
Найдешевший квиток1341 грн
Найшвидший рейс23 ч 40 мин
Частота рейсів на день18
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день18
Перевізників на напрямку1
Місто Полтава пов’язане з автостанціями1916