Квитки на автобус Полтава – Каунас

Список рейсів на завтра по напрямку Полтава – Каунас


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Полтава – Каунас ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Полтава, розклад автобусів з м. Каунас.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Каунас — Полтава.

Автобусні рейси Полтава – Каунас

Автобуси Полтава – Каунас відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 17 рейсів. Дістатися з міста Полтава в місто Каунас автобусом можна за 1 ч 55 мин. Відстань між містами становить 1116 км.

Вартість квитків на автобус Полтава – Каунас

В середньому ціна квитка становить 1629 грн. Найдешевший квиток коштує 1500 грн, а найдорожчий 1863 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Полтава – Каунас

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 5 квитків Полтава – Каунас.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Полтава і Каунас займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Полтава

В місті Полтава знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Полтава , що знаходится за адресою вулиця Великотирнівська; дім 7 .

Автостанції Каунас

В місті Каунас знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Каунас , що знаходится за адресою проспект Вітауто; будинок 24 .

Зведена інформація по напрямку Полтава – Каунас
Середня ціна квитка1629 грн
Найдорожчий квиток1863 грн
Найдешевший квиток1500 грн
Найшвидший рейс1 ч 55 мин
Частота рейсів на день6
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день6
Перевізників на напрямку3
Місто Полтава пов’язане з автостанціями1916