Квитки на автобус Полтава – Кельн

Список рейсів на завтра по напрямку Полтава – Кельн


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Полтава – Кельн ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Полтава, розклад автобусів з м. Кельн.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Кельн — Полтава.

Автобусні рейси Полтава – Кельн

Автобуси Полтава – Кельн відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 11 рейсів. Дістатися з міста Полтава в місто Кельн автобусом можна за 38 ч 10 мин. Відстань між містами становить 2343 км.

Вартість квитків на автобус Полтава – Кельн

В середньому ціна квитка становить 2203 грн. Найдешевший квиток коштує 2000 грн, а найдорожчий 2314 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Полтава – Кельн

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 162 квитків Полтава – Кельн.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Полтава і Кельн займається 5 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Полтава

В місті Полтава знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Полтава , що знаходится за адресою вулиця Великотирнівська; дім 7 .

Автостанції Кельн

В місті Кельн знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Cologne , що знаходится за адресою Cologne .

Зведена інформація по напрямку Полтава – Кельн
Середня ціна квитка2203 грн
Найдорожчий квиток2314 грн
Найдешевший квиток2000 грн
Найшвидший рейс38 ч 10 мин
Частота рейсів на день18
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день18
Перевізників на напрямку5
Місто Полтава пов’язане з автостанціями1916