Квитки на автобус Павлоград – Новомосковськ

Список рейсів на завтра по напрямку Павлоград – Новомосковськ


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Павлоград – Новомосковськ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Павлоград, розклад автобусів з м. Новомосковськ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Новомосковськ — Павлоград.

Автобусні рейси Павлоград – Новомосковськ

Автобуси Павлоград – Новомосковськ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 39 рейсів. Дістатися з міста Павлоград в місто Новомосковськ автобусом можна за 0 ч 45 мин. Відстань між містами становить 55 км.

Вартість квитків на автобус Павлоград – Новомосковськ

В середньому ціна квитка становить 76 грн. Найдешевший квиток коштує 69 грн, а найдорожчий 110 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Павлоград – Новомосковськ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 13 квитків Павлоград – Новомосковськ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Павлоград і Новомосковськ займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Павлоград

В місті Павлоград знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Павлоград , що знаходится за адресою вулиця Дніпровська; будинок 115 .

Автостанції Новомосковськ

В місті Новомосковськ знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Новомосковськ-1 , що знаходится за адресою вулиця 195-ї Стрілецької Дивізії; будинок 1А .

Зведена інформація по напрямку Павлоград – Новомосковськ
Середня ціна квитка76 грн
Найдорожчий квиток110 грн
Найдешевший квиток69 грн
Найшвидший рейс0 ч 45 мин
Частота рейсів на день18
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день18
Перевізників на напрямку1
Місто Павлоград пов’язане з автостанціями346