Квитки на автобус Ополе – Луцьк

Список рейсів на завтра по напрямку Ополе – Луцьк


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Ополе – Луцьк ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Ополе, розклад автобусів з м. Луцьк.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Луцьк — Ополе.

Автобусні рейси Ополе – Луцьк

Автобуси Ополе – Луцьк відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 20 рейсів. Дістатися з міста Ополе в місто Луцьк автобусом можна за 12 ч 20 мин. Відстань між містами становить 627 км.

Вартість квитків на автобус Ополе – Луцьк

В середньому ціна квитка становить 1037 грн. Найдешевший квиток коштує 800 грн, а найдорожчий 1200 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Ополе – Луцьк

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 28 квитків Ополе – Луцьк.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Ополе і Луцьк займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Ополе

В місті Ополе знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Ополе , що знаходится за адресою вулицям 1 травня; будинок 4 .

Автостанції Луцьк

В місті Луцьк знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Луцьк , що знаходится за адресою вулиця Конякіна; будинок 39 .

Зведена інформація по напрямку Ополе – Луцьк
Середня ціна квитка1037 грн
Найдорожчий квиток1200 грн
Найдешевший квиток800 грн
Найшвидший рейс12 ч 20 мин
Частота рейсів на день20
Піковий деньв понеділок
Продаваних квитків в день20
Перевізників на напрямку3
Місто Ополе пов’язане з автостанціями913