Квитки на автобус Оффенбург – Харків

Список рейсів на завтра по напрямку Оффенбург – Харків


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Оффенбург – Харків ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Оффенбург, розклад автобусів з м. Харків.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Харків — Оффенбург.

Автобусні рейси Оффенбург – Харків

Автобуси Оффенбург – Харків відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 4 рейсів. Дістатися з міста Оффенбург в місто Харків автобусом можна за 42 ч 40 мин. Відстань між містами становить 2456 км.

Вартість квитків на автобус Оффенбург – Харків

В середньому ціна квитка становить 3131 грн. Найдешевший квиток коштує 2341 грн, а найдорожчий 3920 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Оффенбург – Харків

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 45 квитків Оффенбург – Харків.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Оффенбург і Харків займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Оффенбург

В місті Оффенбург знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Оффенбург , що знаходится за адресою Offenburg .

Автостанції Харків

В місті Харків знаходиться 31 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Привокзальна , що знаходится за адресою вулиця Євгена Котляра; будинок 11 .

Зведена інформація по напрямку Оффенбург – Харків
Середня ціна квитка3131 грн
Найдорожчий квиток3920 грн
Найдешевший квиток2341 грн
Найшвидший рейс42 ч 40 мин
Частота рейсів на день5
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день5
Перевізників на напрямку2
Місто Оффенбург пов’язане з автостанціями351