icon-arrow-left-mob-search
Ободівкаicon-arrow-right-mob-searchКиїв
icon-edit-mob-search

Звідки

from
icon-cross
switch

Куди

to
icon-cross

Відправлення

dateTo

Пасажири

icon-arrow-back

Дата останнього оновлення: 16.04.2024. Більш актуальний розклад автобусів Ободівка – Київ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Ободівка, розклад автобусів з м. Київ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Київ — Ободівка.

Автобусні рейси Ободівка – Київ

Автобуси Ободівка – Київ відправляються Через день . Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 14 рейсів. Дістатися з міста Ободівка в місто Київ автобусом можна за 6 ч 10 мин. Відстань між містами становить 293 км.

Вартість квитків на автобус Ободівка – Київ

В середньому ціна квитка становить 300 грн. Найдешевший квиток коштує 300 грн, а найдорожчий 300 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Ободівка – Київ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 10 квитків Ободівка – Київ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Ободівка і Київ займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Ободівка

В місті Ободівка знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Ободівка , що знаходится за адресою Ободівка .

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Зведена інформація по напрямку Ободівка – Київ
Середня ціна квитка300 грн
Найдорожчий квиток300 грн
Найдешевший квиток300 грн
Найшвидший рейс6 ч 10 мин
Частота рейсів на день18
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день18
Перевізників на напрямку1
Місто Ободівка пов’язане з автостанціями79