Квитки на автобус з м. Ободівка

Список рейсів з м. Ободівка


Розклад автовокзалів і автостанцій Ободівка

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Ободівка . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Ободівка - Умань , по цьому маршруту відправляється 171 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Ободівка

В Ободівка знаходиться 10 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Ободівка в місті Ободівка , яка знаходиться за адресою Ободівка . У день вона обслуговує 55 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 5 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Ободівка

Автобусними перевезеннями з Ободівка займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Сервет-Авто , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Setra . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Ободівка

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 60 грн, а найдорожчий 300. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Ободівка

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Ободівка і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Ободівка
Кількість автостанцій в країні10
Частота рейсів на тиждень171
Можна поїхати в міста5
Найдешевший квиток60
Найдорожчий квиток300
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникСервет-Авто
Найпопулярніша автостанція в країніОбодівка

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Ободівка