Розклад руху автобусів та маршруток з м. Ободівка

Сортувати

00:00
Ободівка
Автостанція Ободівка
00:00
Київ
Автостанція "Видубичі"
7 год 35 хв
960 UAH
"Шкурак А. М." ФОП
Рейс:
Графік: Щоденно
Перевiзник
"Шкурак А. М." ФОП
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
Ободівка
Автостанція Ободівка
вул. Центральна
Київ
Автостанція "Видубичі"
метро Видубичі, вул. Набережно-Печерська дорога, буд. 10
960 UAH

Дата останнього оновлення: 2.12.2023. Більш актуальний розклад автобусів з м. Ободівка ви можете дізнатися, вибравши дату у формі пошуку вгорі сторінки

Розклад автовокзалів і автостанцій м. Ободівка

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів з м. Ободівка . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Ободівка – Умань , по цьому маршруту відправляється 171 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали м. Ободівка

В місті Ободівка знаходиться 10 станцій. Найпопулярніша з них це Ободівка , який знаходиться за адресою Ободівка . Середня кількість рейсів - 55 на день. Завдяки автобусним перевезенням, пасажири можуть здійснити подорож з міста Ободівка в 5 інших населених пунктів в 1 країнах. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Сервет-Авто , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі "Setra ".

Перевізники м. Ободівка

Автобусними перевезеннями з міста Ободівка займається різні компанії. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. UkrPas дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш відповідний.

Вартість квитків на автобус з м. Ободівка

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить грн. Найдешевший квиток коштує 60 грн., а найдорожчий 300 грн. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в Жовтні, Листопаді, а також з Січня по Квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з міста Ободівка

Для оформлення бронювання та покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму вгорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою зручного для вас методу оплати. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки у зворотний бік своєї подорожі, використовуючи наш сайт.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Ободівка

Кількість автостанцій в місті: 10
Частота рейсів в тиждень: 171
Можна поїхати в міста: 5
Найдешевший квиток: 60
Найдорожчий квиток: 300
Середня ціна квитка:
Можна поїхати в країни: 1
Найпопулярніший перевізник: Сервет-Авто
Найпопулярніша автостанція в країні: Ободівка

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Ободівка

ЗМІ про нас