Квитки на автобус Нижні Ворота – Мукачево

Список рейсів на завтра по напрямку Нижні Ворота – Мукачево


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Нижні Ворота – Мукачево ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Нижні Ворота, розклад автобусів з м. Мукачево.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Мукачево — Нижні Ворота.

Автобусні рейси Нижні Ворота – Мукачево

Автобуси Нижні Ворота – Мукачево відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Нижні Ворота в місто Мукачево автобусом можна за 1 ч 32 мин. Відстань між містами становить 55 км.

Вартість квитків на автобус Нижні Ворота – Мукачево

В середньому ціна квитка становить 59 грн. Найдешевший квиток коштує 59 грн, а найдорожчий 59 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Нижні Ворота – Мукачево

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Нижні Ворота – Мукачево.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Нижні Ворота і Мукачево займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Нижні Ворота

В місті Нижні Ворота знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Нижні Ворота , що знаходится за адресою удіца Народна; будинок 9 .

Автостанції Мукачево

В місті Мукачево знаходиться 10 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Мукачеве , що знаходится за адресою вулиця Академіка Павлова; будинок 14/16 .

Зведена інформація по напрямку Нижні Ворота – Мукачево
Середня ціна квитка59 грн
Найдорожчий квиток59 грн
Найдешевший квиток59 грн
Найшвидший рейс1 ч 32 мин
Частота рейсів на день17
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день17
Перевізників на напрямку1
Місто Нижні Ворота пов’язане з автостанціями49

Інші маршрути у м. Мукачево