Квитки на автобус Миколаїв – Покровськ

Список рейсів на завтра по напрямку Миколаїв – Покровськ


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Миколаїв – Покровськ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Миколаїв, розклад автобусів з м. Покровськ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Покровськ — Миколаїв.

Автобусні рейси Миколаїв – Покровськ

Автобуси Миколаїв – Покровськ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 16 рейсів. Дістатися з міста Миколаїв в місто Покровськ автобусом можна за 13 ч 40 мин. Відстань між містами становить 496 км.

Вартість квитків на автобус Миколаїв – Покровськ

В середньому ціна квитка становить 676 грн. Найдешевший квиток коштує 660 грн, а найдорожчий 707 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Миколаїв – Покровськ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 11 квитків Миколаїв – Покровськ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Миколаїв і Покровськ займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Миколаїв

В місті Миколаїв знаходиться 10 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою Богоявленський проспект; будинок 21 .

Автостанції Покровськ

В місті Покровськ знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Покровск , що знаходится за адресою Покровск .

Зведена інформація по напрямку Миколаїв – Покровськ
Середня ціна квитка676 грн
Найдорожчий квиток707 грн
Найдешевший квиток660 грн
Найшвидший рейс13 ч 40 мин
Частота рейсів на день11
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день11
Перевізників на напрямку2
Місто Миколаїв пов’язане з автостанціями1419