Квитки на автобус Менхенгладбах – Забже

Список рейсів на завтра по напрямку Менхенгладбах – Забже


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Менхенгладбах – Забже ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Менхенгладбах, розклад автобусів з м. Забже.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Забже — Менхенгладбах.

Автобусні рейси Менхенгладбах – Забже

Автобуси Менхенгладбах – Забже відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Менхенгладбах в місто Забже автобусом можна за 17 ч 30 мин. Відстань між містами становить 1048 км.

Вартість квитків на автобус Менхенгладбах – Забже

В середньому ціна квитка становить 2461 грн. Найдешевший квиток коштує 2461 грн, а найдорожчий 2461 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Менхенгладбах – Забже

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Менхенгладбах – Забже.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Менхенгладбах і Забже займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Менхенгладбах

В місті Менхенгладбах знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Monchengladbach , що знаходится за адресою Monchengladbach .

Автостанції Забже

В місті Забже знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Гете , що знаходится за адресою вулиця Йогана Вольфганга Гете .

Зведена інформація по напрямку Менхенгладбах – Забже
Середня ціна квитка2461 грн
Найдорожчий квиток2461 грн
Найдешевший квиток2461 грн
Найшвидший рейс17 ч 30 мин
Частота рейсів на день14
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день14
Перевізників на напрямку1
Місто Менхенгладбах пов’язане з автостанціями162