Квитки на автобус Луцьк – Пескара

Список рейсів на завтра по напрямку Луцьк – Пескара


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Луцьк – Пескара ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Луцьк, розклад автобусів з м. Пескара.

Автобусні рейси Луцьк – Пескара

Автобуси Луцьк – Пескара відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 3 рейсів. Дістатися з міста Луцьк в місто Пескара автобусом можна за 41 ч 35 мин. Відстань між містами становить 1503 км.

Вартість квитків на автобус Луцьк – Пескара

В середньому ціна квитка становить 3305 грн. Найдешевший квиток коштує 3305 грн, а найдорожчий 3305 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Луцьк – Пескара

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 90 квитків Луцьк – Пескара.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Луцьк і Пескара займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Луцьк

В місті Луцьк знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Луцьк , що знаходится за адресою вулиця Конякіна; будинок 39 .

Автостанції Пескара

В місті Пескара знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Пескара , що знаходится за адресою Пескара .

Зведена інформація по напрямку Луцьк – Пескара
Середня ціна квитка3305 грн
Найдорожчий квиток3305 грн
Найдешевший квиток3305 грн
Найшвидший рейс41 ч 35 мин
Частота рейсів на день10
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день10
Перевізників на напрямку1
Місто Луцьк пов’язане з автостанціями1263