Розклад автобусів Ліберець – Хуст

Сортувати

00:00
Ліберець
Автостанція Ліберець
00:00
Хуст
Автостанція Хуст
19 год 20 хв
1615 UAH
"Маскалюк Д.В." ФОП
Рейс:
Графік: Щоденно
Перевiзник
"Маскалюк Д.В." ФОП
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
Ліберець
Автостанція Ліберець
вул. Житавська / Ванюрова
Хуст
Автостанція Хуст
вул. Івана Франка, буд. 118
1615 UAH

Дата останнього оновлення: 29.11.2023. Більш актуальний розклад автобусів Ліберець – Хуст ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Ліберець, розклад автобусів з м. Хуст.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Хуст — Ліберець.

Автобусні рейси Ліберець – Хуст

Автобуси Ліберець – Хуст відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 3 рейсів. Дістатися з міста Ліберець в місто Хуст автобусом можна за 18 г. 10 м. Відстань між містами становить 795 км.

Вартість квитків на автобус Ліберець – Хуст

В середньому ціна квитка становить 1371 грн. Найдешевший квиток коштує 1371 грн, а найдорожчий 1371 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Ліберець – Хуст

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 144 квитків Ліберець – Хуст.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Ліберець і Хуст займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Ліберець

В місті Ліберець знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Ліберец , що знаходится за адресою вулиця Жітавска / Ванюрова .

Автостанції Хуст

В місті Хуст знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Хуст , що знаходится за адресою вулиця Івана Франка; будинок 118 .

Зведена інформація по напрямку Ліберець – Хуст

Середня ціна квитка: 1371 грн
Найдорожчий квиток: 1371 грн
Найдешевший квиток: 1371 грн
Найшвидший рейс: 18 ч 10 мин
Частота рейсів в день: 16
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 16
Перевізників на напрямку: 1
Місто Ліберець пов'язане з автостанціями: 252

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

28.2.2022
Ліберець – Хуст
Екіпаж і автобус Білорусь, все таки це не Європа.
Леонід
8.7.2022
Ліберець – Хуст
Хочу знижки як постійному клієнтові
Мстислав
15.10.2022
Ліберець – Хуст
Це була найгірша поїздка, через некомпетентність водія, він заблукав і втратили 3,5 години (я пропустила наступний рейс) а також автобус ламався 3 рази за час поїздки, крім усього іншого на митниці ваш Водій поводився абсолютно некомпетентно
Тарас
29.5.2022
Ліберець – Хуст
Часто пересуваємося по даному маршруту і черговий раз стикаємося з однією і тією ж проблемою. Заздалегідь купуємо певні місця в мікроавтобусі, а за фактом їдемо в великому, що викликає плутанину в місцях і збільшує час пересування, не кажучи вже про зворотній поїздці, коли не враховуються куплені місця і пасажири сідають за принципом-хто встиг той і сіл, що створює ажіотаж і тисняву на вході в автобус. Так само, дуже турбують розмови по телефону водія, звичайно ж, він розмовляє з гарнітурою, але все одно це відволікає від дороги.
Анастасія
1.2.2022
Ліберець – Хуст
Я купила квиток чз сайт, на сайті вказано, що обов'язково квиток роздрукувати, причому цей напис дрібна і побачила я її вже коли їхала на вокзал. На вокзалі бігала в пошуках можливості роздрукувати, відстояла чергу на касі, де мені сказали, що друк необов'язкова. Навіщо дезінформувати?
Хелен
25.7.2022
Ліберець – Хуст
Я подзвонила в офіс перевізника і сказали, що буде не MAN, але автобус до-й виконує міжнародні перевезення, але не було WI-FI. Але не було навіть елементарних сіточок для дрібних речей.
Леонід

Популярні рейси з міста Ліберець

Популярні рейси в місто Хуст

Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас