Квитки на автобус Ліберець – Калуш

Список рейсів на завтра по напрямку Ліберець – Калуш


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Ліберець – Калуш ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Ліберець, розклад автобусів з м. Калуш.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Калуш — Ліберець.

Автобусні рейси Ліберець – Калуш

Автобуси Ліберець – Калуш відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в четвер. У тиждень виходить близько 9 рейсів. Дістатися з міста Ліберець в місто Калуш автобусом можна за 19 ч 40 мин. Відстань між містами становить 833 км.

Вартість квитків на автобус Ліберець – Калуш

В середньому ціна квитка становить 1167 грн. Найдешевший квиток коштує 1167 грн, а найдорожчий 1167 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Ліберець – Калуш

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 4 квитків Ліберець – Калуш.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Ліберець і Калуш займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Ліберець

В місті Ліберець знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Ліберец , що знаходится за адресою вулиця Жітавска / Ванюрова .

Автостанції Калуш

В місті Калуш знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Калуш , що знаходится за адресою вулиця Привокзальна; будинок 15 .

Зведена інформація по напрямку Ліберець – Калуш
Середня ціна квитка1167 грн
Найдорожчий квиток1167 грн
Найдешевший квиток1167 грн
Найшвидший рейс19 ч 40 мин
Частота рейсів на день12
Піковий деньв четвер
Продаваних квитків в день12
Перевізників на напрямку1
Місто Ліберець пов’язане з автостанціями252