Квитки на автобус Кропивницький – Могилів-Подільський

Список рейсів на завтра по напрямку Кропивницький – Могилів-Подільський


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Кропивницький – Могилів-Подільський ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Кропивницький, розклад автобусів з м. Могилів-Подільський.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Могилів-Подільський — Кропивницький.

Автобусні рейси Кропивницький – Могилів-Подільський

Автобуси Кропивницький – Могилів-Подільський відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 14 рейсів. Дістатися з міста Кропивницький в місто Могилів-Подільський автобусом можна за 8 ч 10 мин. Відстань між містами становить 398 км.

Вартість квитків на автобус Кропивницький – Могилів-Подільський

В середньому ціна квитка становить 392 грн. Найдешевший квиток коштує 365 грн, а найдорожчий 418 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Кропивницький – Могилів-Подільський

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 3 квитків Кропивницький – Могилів-Подільський.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Кропивницький і Могилів-Подільський займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Кропивницький

В місті Кропивницький знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Кропивницкий , що знаходится за адресою Олександрійське шосе; будинок 1 .

Автостанції Могилів-Подільський

В місті Могилів-Подільський знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Могилів-Подільський , що знаходится за адресою вулиця Пушкінська; будинок 41 .

Зведена інформація по напрямку Кропивницький – Могилів-Подільський
Середня ціна квитка392 грн
Найдорожчий квиток418 грн
Найдешевший квиток365 грн
Найшвидший рейс8 ч 10 мин
Частота рейсів на день9
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день9
Перевізників на напрямку2
Місто Кропивницький пов’язане з автостанціями1142