Квитки на автобус Кропивницький – Грудзьондз

Список рейсів на завтра по напрямку Кропивницький – Грудзьондз


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Кропивницький – Грудзьондз ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Кропивницький, розклад автобусів з м. Грудзьондз.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Грудзьондз — Кропивницький.

Автобусні рейси Кропивницький – Грудзьондз

Автобуси Кропивницький – Грудзьондз відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в четвер. У тиждень виходить близько 23 рейсів. Дістатися з міста Кропивницький в місто Грудзьондз автобусом можна за 26 ч 10 мин. Відстань між містами становить 1312 км.

Вартість квитків на автобус Кропивницький – Грудзьондз

В середньому ціна квитка становить 1650 грн. Найдешевший квиток коштує 1545 грн, а найдорожчий 1850 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Кропивницький – Грудзьондз

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 4 квитків Кропивницький – Грудзьондз.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Кропивницький і Грудзьондз займається 4 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Кропивницький

В місті Кропивницький знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Кропивницкий , що знаходится за адресою Олександрійське шосе; будинок 1 .

Автостанції Грудзьондз

В місті Грудзьондз знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Залізничний вокзал Грудзендз , що знаходится за адресою вулиця Дворцова; будинок 38/40 .

Зведена інформація по напрямку Кропивницький – Грудзьондз
Середня ціна квитка1650 грн
Найдорожчий квиток1850 грн
Найдешевший квиток1545 грн
Найшвидший рейс26 ч 10 мин
Частота рейсів на день15
Піковий деньв четвер
Продаваних квитків в день15
Перевізників на напрямку4
Місто Кропивницький пов’язане з автостанціями1142