Квитки на автобус Кошалін – Івано-Франківськ

Список рейсів на завтра по напрямку Кошалін – Івано-Франківськ


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Кошалін – Івано-Франківськ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Кошалін, розклад автобусів з м. Івано-Франківськ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Івано-Франківськ — Кошалін.

Автобусні рейси Кошалін – Івано-Франківськ

Автобуси Кошалін – Івано-Франківськ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 2 рейсів. Дістатися з міста Кошалін в місто Івано-Франківськ автобусом можна за 22 ч 50 мин. Відстань між містами становить 994 км.

Вартість квитків на автобус Кошалін – Івано-Франківськ

В середньому ціна квитка становить 1352 грн. Найдешевший квиток коштує 1352 грн, а найдорожчий 1352 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Кошалін – Івано-Франківськ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 3 квитків Кошалін – Івано-Франківськ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Кошалін і Івано-Франківськ займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Кошалін

В місті Кошалін знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Кошалін , що знаходится за адресою вулиця Звічества; будинок 1 .

Автостанції Івано-Франківськ

В місті Івано-Франківськ знаходиться 16 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Івано-Франківськ-2 , що знаходится за адресою вулиця Горбачевського; будинок 14 .

Зведена інформація по напрямку Кошалін – Івано-Франківськ
Середня ціна квитка1352 грн
Найдорожчий квиток1352 грн
Найдешевший квиток1352 грн
Найшвидший рейс22 ч 50 мин
Частота рейсів на день14
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день14
Перевізників на напрямку1
Місто Кошалін пов’язане з автостанціями702