Квитки на автобус Конін – Золотоноша

Список рейсів на завтра по напрямку Конін – Золотоноша


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Конін – Золотоноша ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Конін, розклад автобусів з м. Золотоноша.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Золотоноша — Конін.

Автобусні рейси Конін – Золотоноша

Автобуси Конін – Золотоноша відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 14 рейсів. Дістатися з міста Конін в місто Золотоноша автобусом можна за 24 ч 40 мин. Відстань між містами становить 1210 км.

Вартість квитків на автобус Конін – Золотоноша

В середньому ціна квитка становить 1410 грн. Найдешевший квиток коштує 1350 грн, а найдорожчий 1529 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Конін – Золотоноша

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 45 квитків Конін – Золотоноша.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Конін і Золотоноша займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Конін

В місті Конін знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Залізнична станція Конін , що знаходится за адресою вулиця Колеева; будинок 1 .

Автостанції Золотоноша

В місті Золотоноша знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Золотоноша , що знаходится за адресою вулиця Шевченко; будинок 12 .

Зведена інформація по напрямку Конін – Золотоноша
Середня ціна квитка1410 грн
Найдорожчий квиток1529 грн
Найдешевший квиток1350 грн
Найшвидший рейс24 ч 40 мин
Частота рейсів на день5
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день5
Перевізників на напрямку1
Місто Конін пов’язане з автостанціями933