Квитки на автобус Київ – Згеж

Список рейсів на завтра по напрямку Київ – Згеж


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Згеж ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Згеж.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Згеж — Київ.

Автобусні рейси Київ – Згеж

Автобуси Київ – Згеж відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 14 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Згеж автобусом можна за 21 ч 30 мин. Відстань між містами становить 946 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Згеж

В середньому ціна квитка становить 1046 грн. Найдешевший квиток коштує 927 грн, а найдорожчий 1164 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Згеж

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Київ – Згеж.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Згеж займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Згеж

В місті Згеж знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Згеж , що знаходится за адресою вулиця Лакова; будинок 18 .

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по напрямку Київ – Згеж
Середня ціна квитка1046 грн
Найдорожчий квиток1164 грн
Найдешевший квиток927 грн
Найшвидший рейс21 ч 30 мин
Частота рейсів на день5
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день5
Перевізників на напрямку2
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439