icon-arrow-left-mob-search
Київicon-arrow-right-mob-searchВільнюс
icon-edit-mob-search

Звідки

from
icon-cross
switch

Куди

to
icon-cross

Відправлення

dateTo
icon-arrow-back

Квитки на автобус Київ – Вільнюс

icon-filtersФільтри
icon-cross
icon-arrow-bottom
Тип рейсу
icon-arrow-bottom
Ціна
250 UAH20000 UAH
icon-arrow-bottom
Час відправлення
icon-arrow-bottom
Час прибуття
icon-arrow-bottom
Час в дорозі
0:00 год.96:00 год.
icon-arrow-bottom
Станція відправлення
icon-arrow-bottom
Станція прибуття

Список рейсів на завтра у напрямку Київ – Вільнюс

no-trips-busno-trips-suitcase

Виконуємо пошук. Зачекайте, будь ласка...

Потрібно швидко та комфортно дістатися з м. Київ до м. Вільнюс автобусом? Знайти та купити квиток на автобус Київ - Вільнюс, ви можете на офіційному онлайн-сервісі UkrPas з продажу квитків на автобуси як в межах України, так і за кордон.

Дата останнього оновлення: 22.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Вільнюс ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Вільнюс.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Вільнюс — Київ.

Автобусні рейси Київ – Вільнюс

Автобуси Київ – Вільнюс відправляються undefined. Найбільша кількість рейсів на тиждень відбувається у четвер, тому плануючи поїздку автобусом з міста Київ до міста Вільнюс варто врахувати цю інформацію. І хоча відстань між містами - 705 км, а орієнтований час у дорозі становить 11 год 30 хв, у тиждень з міста Київ до міста Вільнюс відправляється близько 77 рейсів.

Перевізники

Кількість компаній перевізників, які є надійними партнерами UkrPas та здійснюють автобусні перевезення Київ-Вільнюс - 9 приватних підприємств. Ціна квитка на автобус Київ-Вільнюс, розклад відправлення, маршрут та час в дорозі кожного з цих перевізників суттєво відрізняються, а також якість та рівень комфорту самих автобусів. Але обираючи квиток на автобус в онлайн-сервісі від UkrPas, кожен пасажир може порівняти ціни, які пропонує перевізник, та самостійно перевірити, які саме автобуси на рейсі Київ-Вільнюс відправлятимуться у той чи інший день тижня.

Купити квитки на автобус Київ – Вільнюс

Забудьте про тривале очікування у черзі на автовокзалі! Купуйте білети на автобус Київ – Вільнюс не виходячи з дому, на офіційному онлайн-сервісі UkrPas. Для того, щоб купити квиток на автобус потрібно зробити декілька простих кроків:
  • у спеціальній формі виберіть 'Київ' та 'Вільнюс';
  • оберіть дату відправлення та вкажіть кількість пасажирів;
  • натисніть кнопку “Знайти квитки”.
За декілька секунд сервіс запропонує перелік актуальних рейсів з міста Київ до міста Вільнюс, з якого вам потрібно обрати оптимальний для вас квиток на автобус як за ціною, так і за тривалістю перебування в дорозі. Для зручності пошуку можна використовувати фільтри, наприклад: фільтр “спочатку дешеві” чи “спочатку дорогі” або ж фільтр “за часом в дорозі”, “за часом прибуття” або “за часом відправлення”. Оплатити квиток на автобус з міста Київ до міста Вільнюс також можна на сайті UkrPas за допомогою банківської карти, будь-якого державного банку України. Квиток на автобус Київ - Вільнюс, маршрут рейсу та додаткова інформація надійде у листі на вашу електронну пошту. Квиток на автобус можна видрукувати або зберегти на вашому смартфоні та показати перевізнику перед посадкою.

Кількість проданих квитків Київ - Вільнюс через онлайн-сервіс UkrPas становить 6100 (дата оновлення 22.07.2024).

Вартість квитків на автобус Київ – Вільнюс

Ми співпрацюємо з великою кількістю легальних перевізників, у кожного з яких відрізняється не лише час у дорозі, але й ціна квитка на автобус Київ – Вільнюс. Тому, на онлайн-сервісі UkrPas, можна знайти автобусні квитки з Київ до Вільнюс, вартість яких варіюється у такому ціновому діапазоні:
  • найдешевша вартість квитка на автобус - 1000 грн;
  • середня ціна - 1144 грн;
  • найвища вартість квитка - 1302 грн.
Доволі часто онлайн-сервіс UkrPas розміщує вигідні акційні пропозиції та знижки від перевізників, що дозволяє купити квиток на автобус за нижчою ціною, ніж зазвичай. Для цього необхідно - обрати дату запланованої поїздки та вибрати з переліку автобус Київ - Вільнюс, ціна на квитки якого є найбільш вигідною для вас.

Автостанції Київ

Загальна кількість станцій у м.Київ, з яких здійснюється відправлення рейсів сполученням Київ-Вільнюс, становить близько 50 підприємств. Найпопулярніша з них це - Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) . Адреса найпопулярнішої станції м.Київ - метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Вільнюс

Прибуття автобусом Київ-Вільнюс та висадка пасажирів здійснюється на 8 станціях міста. Найпопулярніша та найбільш розвинена - це Автовокзал Вільнюс , що знаходится за адресою вулиця Соду; будинок 22 .

Часті запитання

Яка тривалість поїздки на автобусі Київ – Вільнюс?
Відстань між містами Київ–Вільнюс складає 705 км, яку наші перевізники долають приблизно за 11 год 30 хв.
Чи можу я забронювати місце на автобус Київ – Вільнюс заздалегідь?
Бронювати квитки за маршрутом Київ–Вільнюс варто якомога раніше. Онлайн-сервіс UkrPas, незалежно від часу пошуку, пропонує перелік автобусів за обраним маршрутом та кількість вільних місць. Для цього потрібно вибрати маршрут та вказати бажану дату. Перелік автобусів Київ–Вільнюс та розклад їх руху буде згенеровано сервізом за декілька хвилин.
Чи можна змінити дату або час своєї поїздки на автобусі Київ – Вільнюс, якщо це необхідно?
Змінити дату або час поїздки після оплати квитка - неможливо. Перенести рейс на інший день можливо лише за згодою компанії перевізника та лише на аналогічний рейс. Для цього необхідно надіслати лист з запитом на електронну адресу help@ukrpas.com.ua, або ж звернутися до служби підтримки сервісу за номером +38 095 444 44 44.

Якщо вам терміново потрібно змінити дату або час відправлення, а часу очікувати відповідь немає, ви можете оформити повернення квитка до початку рейсу за актуальними умовами та обрати нові квитки. Перед оформленням повернення - уважно ознайомтесь з умовами компанії щодо повернення коштів.
Від чого залежить ціна на автобус Київ – Вільнюс?
Ціна квитка на автобус Київ–Вільнюс формується залежно від таких факторів: дата та час поїздки, компанія-перевізник, рівень комфортності автобуса, час бронювання, маршрут та кількість зупинок на рейсі Київ–Вільнюс і звісно - наявність знижок та акцій від перевізника.

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація у напрямку Київ – Вільнюс
Середня ціна квитка1144 грн
Найдорожчий квиток1302 грн
Найдешевший квиток1000 грн
Найшвидший рейс11 год 30 хв
Частота рейсів на день23
Піковий деньу четвер
Продаваних квитків в день23
Перевізників на напрямку9
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439

Інші маршрути з м. Київ

Інші маршрути у м. Вільнюс