Дата останнього оновлення: 23.02.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Новий Биків ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Новий Биків.

Автобусні рейси Київ – Новий Биків

Автобуси Київ – Новий Биків відправляються Щоденно . Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 119 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Новий Биків автобусом можна за 1 г. 20 м. Відстань між містами становить 102 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Новий Биків

В середньому ціна квитка становить 101 грн. Найдешевший квиток коштує 84 грн, а найдорожчий 114 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Новий Биків

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 14 квитків Київ – Новий Биків.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Новий Биків займається 11 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Новий Биків

В місті Новий Биків знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це новий Биків , що знаходится за адресою новий Биків .

Зведена інформація по напрямку Київ – Новий Биків
Середня ціна квитка36100
Найдорожчий квиток30717
Найдешевший квиток1492
Найшвидший рейс13
Частота рейсів на день6482
Піковий день
Продаваних квитків в день22
Перевізників на напрямкуПідприємець Данилко М.В.
Місто Київ пов’язане з автостанціямиАвтостанція Київ (Центральний залізничний вокзал)